ANASAYFA >İsim Çalışması

İsim Çalışması

İsimlerimiz hayatımızı son derece olumlu veya olumsuz etkilemektedir. Doğduğumuzda bize bir isim konmuştur. Konan isim ya büyüklerimize ait isimler veya tanınmış isimler yahut ta konu komşudan tavsiye edilen isimlerdir.

davinci fetusDoğduktan sonra kâh göbek adı kâh esas ismimiz konmuş ve yaşamın önüne bırakılmışız. Kuantum felsefesine göre her şey titreşimden ibarettir. Bu titreşimleri çok doğru vermemiz gerekli. Düşününki siz sürekli bağırılan veya azarlanan bir kişi olduğunuzu düşünün. Size her hitap ediliş sizi yaralayacak ve negatif hale getirecektir.
Ses, söz olur. Bu lafı unutmamak gerekli. Size doğru hitap edilmediği sürece ve size güzel aile yapısına da uygun bir isim bulunamadığı sürece. Aşk, iş, sağlık, para ve mutluluk sizi devamlı etkileyecek demektir.

İsminizi sevebilirsiniz ama isminiz yukardan saydığımız tüm kriterlere iyi ve olumlu bakıyor ve yaşıyorsa o zaman isminiz ve sizin bedeninize çok uygun bir elbise olmuş demektir.
O zaman isim ilave almanıza hiç gerek yok. Ama yukarıda saydığımız kriterlere uyumsuzluk gösteriyorsa o zaman sizin bir isim ilavesine ihtiyaç var demektir. O zaman bir isim bilimcisine başvurup. İsim çalışması yaptırmanız gerekmektedir.


İsimŞİRKET İSMİ ÇALIŞMASI
Şirketinizde işleriniz randıman vermiyor. Bir takım tıkanıklıklar mevcut. İsmine ilave etmek istiyorsanız. Yeni bir şirket kuracaksınız bu şirketin ismini bulmak kazancını yüksek seviyede tutabilmek için çalışma yaptırabilirsiniz.


bebek ismiBEBEK İSMİ ÇALIŞMASI
Bebek ismi çalışma kriterleri;
Bebeğinize vereceğiniz isim için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Bu isim çalışması sırasında ailenin soyağacının bir bölümü çok önemlidir.
Zira ailedeki ilişkilerde  (baba-bebek   anne-bebek   kardeş-bebek  anneanne-bebek
 Babaanne-bebek  dedeler-bebek)  rahatlık, huzur bakımından isimlerin uyuşmaları son derece önemlidir. Hepimizin bildiği gibi, birçok ailede bu saydığımız kişiler arasında son derece diyalog kopukluklarına rastladım. Sadece Türkçe isimlerde aralardaki uyumun 14 bin isim arasında %78 inde uyumsuzlukları tespit ederek. Harfler arasındaki ters titreşimleri tespit ettim. Bu çalışmalarım 1980 yılından bugüne kadar yaptığım istatistikî tespitlerdir. O yüzden eşler arasındaki bağlar bebeğin oluşumu dahi son derece önemlidir. Biraz daha detaya indiğimizde ikili ilişkilerde isimlerin ne kadar etkili olduğunu gördüm.
Bu konuyla ilgili yapılan çalışmaların şu anda çok iyi bir düzeyde olduğu gözlenmiştir.
Bebeğinize iki isim koymak istiyorsanız; çok sevdiğiniz veya sempati duyduğunuz bir ismi isim çalışması yapmadan önce koymanızı tavsiye ederim. Zira daha sonra konan isim, üzerinde onu istenen düzeyde en iyi etkileyebilecek ismi ilave etmek gerekmektedir.
Bulunan, daha ziyade İsim çalışması sonrasında çıkan isim size çok sempatik gelemeyebilir. İsmin enerjisinin tam olabilmesi için biz size 10 veya 15 isim göndermenizi ilk çalışmaların bu isimler üzerinde yapılmasını daha sonrada bizim isim çalışması sonucunda 5–6 ismin size sunulması sonucunda tercihi sizin belirlemeniz gerekmektedir.
Böyle bir çalışma 7–10 gün içinde sonuçlanmaktadır. Ayrıca bebeğiniz isim soyadına göre notalandırılarak titreşimini daha güçlü verebilecek bestesini de isterseniz ,bir ücret karşılığı talep edebilirsiniz. Notalanması ve bestesi isim belirlendikten sonra yapılmaktadır. Bu işlem 4–5 gün sürmektedir.

Bunu cep telefonuna zil sesi yapabilirsiniz. Bir CD ye çekip uyuma sırasında başucunda kısık seste çalarak onu tüm içindeki kapsadığı titreşime destek olursunuz. Birçok aile şu anda bebeğin daha rahat ve huzurlu uyuması için bebeklerin kendi adlarına bestelenmiş müziği kullanmışlardır.